ZMIANA FORMY NAUCZANIA W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ COVID-19

Szanowni Państwo,

Jak wszyscy już doskonale wiemy epidemia COVID-19 skomplikowała plany dydaktyczne.
Obecnie zespół Zakładu NIewydolności Serca i Rehabilitacji Kardiologicznej intensywnie pracuje nad umożliwieniem Państwu jak najlepszego opanowania materiału i przygotowania się do egzaminów.

W chwili obecnej w zakładce "Wykłady i Seminaria" znajdują się materiały dydaktyczne z zajęć które udało się zrealizować jak i z tych które mieliśmy dopiero w planie. Prosimy o regularne sprawdzanie zawartości - będzie ona systematycznie uzupełniana.

Równocześnie od poniedziałku 23.03.2020 uruchamiamy konsultacyjne dyżury on-line naszych adiunktów i asystentów - będziecie Państwo mogli zadawać pytania droga e-mailową (uzyskując odpowiedź "na bieżąco") jak również korzystać z opcji bezpośredniej rozmowy (preferujemy program zoom.us , ale inne platformy też będą możliwe do wykorzystania).
Ta forma ma na celu uzyskanie dodatkowych informacji do treści wykładów i seminariów.

Jednocześnie przygotowujemy się do pełnej formy e-learningu która ma być realizowana na dedykowanej temu głównej platformie edukacyjnej WUM

Terminy dyżurów dydaktycznych - godziny 9.00 - 12.00

poniedziałki - dr n. med. Piotr Pietras - fizjoterapeuta - konsultacje dla studentów fizjoterapii - studia jednolite oraz dwustopniowe magisterskie - e-mail: piotr.pietras@wum.edu.pl
wtorki - mgr Joanna Urbańska - fizjoterapeuta - konsultacje dla studentów fizjoterapii - studia jednolite; e-mail: joanna.urbanska@wum.edu.pl